Únor 2010

Kyuubi je kocour a Konoha je les

13. února 2010 v 17:41 | Naru-uchiha |  povídky na přání
To je pro má milovaná dvojčátka kterým bude koneně 16 *brečí štěstím* chjo budou to nádhené časy.Mám vás ráda a tak sem sesmolila povídku.;-) k tomu pár dárku a svíče.Vše nejky!

Kyuubi je kocour a Konoha je les

Naruto se právě vracel se svým milovaným kocourem Kyuubim od veterináře,když
narazil na Itachiho.Jo málem bych zapomněla Itachi - nejhezčí kluk ze školy druhý je Sasuke.
,,Ten si mě nevšimne"Pomyslel jsi Naruto.A aniž by si to uvědomil povzdechnul si a hodlal pominout.Jenže pravdou bylo že ve chvíli,kdy byl těsně vedle něho se najednou zastavil,podíval se na mě a pak na Kyuubiho na kterého se k blonďáčkovu překvapení usmál.
,,Ahoj eee…eee"Snažil si vzpomenout Narutovo jméno.Naruto se jen zazubil.Tak to je síla.Popadá se v duchu kocour.,,Naruto"Napověděl a on se na něho krásně usmál.
Pozn.autora:Usmál?Je to jen překlep neřešte!

,,Jo Naruto!Sorry nějak mi to vypadlo"Řekl a podrbal Narutova kocourka který by asi k němu s největší chutí hupsnul.,,Nevěrný mrňous"Uchechtl se Naruto.Itachi se ušklíbl.
,,Jak vidím vůbec se nestydí"Řekne Itachi ,, a jak se jmenuje?"Dodá.,,No protože je velice inteligentní a pořád něco krade tak Kyuubi."vysvětlil Naruto a následně zrudl.Itachi na něho kouká udiveně a div do té otevřené pusy moucha nevlítne.,,Asi se zvířatům věnuješ často co?"zeptal se.,,No nijak moc.Doma máme ještě žabku,křečka,kočku a to je asi tak vše."Zapřemýšlí. ,,Páni,celá Noemova archa!"Usměje se setým:ty jo! A zašklebí se.
Obvyklé.Podíval se na displej mobilu a když zjistil kolik je mohlo ho trefit.Přijde pozdě domů!Omluví se Narutovi a rozeběhne se směr Uchiha sídlo.Naruto se vzpamatoval teprve když byl za rohem.Do té doby tam sál jako přikovaném k řetězu a chudáka Kyuubiho málem umačkal.Tolik lásky se mu ale nezamlouvala a tak ho škrábl a tudíž ho probudil z reality.
Naruto mohl jen děkovat že toho poklada přece jenom má.Přece nebýt jeho Itachi by si ho ani nevšiml!Druhý den se Naruto vracel ze školy domů.Ale pátek nešťastný je den protože potkat Itachiho podruhé je osud nebo zázrak.,,Naruto!"Zakřičí.Naruto ztuhne.On že by si zapamatoval mé jméno?Výskal v duchu.Itachi ho po chvíli dohnal.,,Promiň,nechci otravovat a navíc je to trochu osobní ale neporadil by si mi?"Zeptal se.Naruto jen zacukalo obočí a přívětivě se usmál.,,No,když budu moct"odpověděl.,,O co jde?"Zeptal se.,,No jde o..o Sakuru.Je nějaká naštvaná a vyhýbá se mi.Když ji zavolám ani se nehne.Co mám dělat?"
Zeptá se a Narutovi tím asi trošku vyrazí dech.

¨,,Asi si Sakuru musel nějak odradit.Musíš se snažit ji znovu získat.Něco co má ráda ji kup."
Navrhl první co ho napadlo.A v duchu hvízdnul jaký měl nápad.,,Rozumný to je,za pokus to stojí."Kývl Itachi.Naruto zamumlal něco tom smyslu že přijde pozdě domů a musí jít.Pípnul,,Ahoj" a běžel jako namydleném blesk.Přišel domů.Vyběhl do svého pokoje.Vzal si Kyuubiho který si hrál s rybičkou a začal mu bulet do kožichu jako malá holka.
Po několika dnech krachu přišel Itachi do třídy pokecat si s Narutem.

,,Díky za radu Naruto!"pošeptá Narutovi do ucha div Naruto nevyletí z kůže a nezačne tancovat.,,Není za co"Kývne.Celá třída je napnutá k prasknutí.Všichni mají totiž rádi yaoi!Takže když se něco děje hned zmlknout a koukaj co by se stalo kdyby něco propásli???No?
Povídali jsi do konce přestávky než začala hodina.Po škole Naruto odešel v klidu domů.
Potom co jsi promluvili se mu mohlo spát lépe.Jako vždy.Další den byla neděle.
14.2 a člověk tedy hlavně kluci by zůstali pod postelí a celý den nevylezli.
Ale Naruto měl tu výhodu že někdo zvonil.Otevřel dveře.Itachi před ním a vedle jeho nohy krásná kočička.Jen co ji uviděl Kyuubi přicupital a začal se sní lísat.
,,Ehm to tu snad dělat nehodlaj né?"Houkl vyděšeně Naruto.
,,Neboj ostatně sem ti přišel dát dárek."Zamumlal a zavřel vchodové dveře.Tak to Naruto nechápal ani s kočkami a ani s Uchihou.Ani neuběhla hodina a už byli oba páry v posteli.Tedy jen kočka s kocourem si museli zajít někam jinam!Po dlouhé době xD na krátkou chvíli

11. února 2010 v 16:14 | naru-uchiha |  novinky
No nazdár!xDDDD
Jsem tu dlouh nebylo a taky jsem tu na skok,pokud jste si mysleli že končím máte to v loji.ne,ne ,né!Opak!Teprve se rozjíždím!!!:DDDD
No co odemě můžete čekat...jelikož jsem propásla toho moc opravdu moc chci to napravit;)
Povídky budou nijak zvlášť,nová anime a prostě vše nové:D často sem chodit nebudu tak blog zůstane pozastavený:( no jo říkala jsem že přijdu doufám se ste si mě nesmazali!Ty,ty,ty!:DDDD
No vše to je... tak jsem zpět jen abyste věděli